Untitled Document
 
    Küreselleşen dünyada artık markalar birbirleriyle yarışıyor sektörler arasında yalnız ürün satımında değil, hizmet sunumunda da seçenekler çoğalıyor. Reyyan, Bu değişimin bilinciyle, müşteri memnuniyeti için verdiği hizmetin çok yönlü olmasına odaklanıyor, düğün salonu kavramından, çok boyutlu hizmet anlayışına geçen bir markadır.
    2500 kişilik kolonsuz düğün salonu ve 300 kişilik şık toplantı salonunda konuklarınız rahat haraket edip oturabilecek, özgürce dans edebilcekler. Yani, apartman sığınağından bozma bir düğün salonu değildir REYYAN.
    Fast food, mini market, otopark, çocuk oyun parkı, lüx restaurantıyla Reyyan özel anlarınızı sorunsuz geçirebileceğiniz mükemmel bir mekan…! Reyyan, düğün ve mevlit salonunda gelin ve damadın heyecanlarını yatıştırabileceği, dinlenebileceği; mobilyalı, rahat bir gelin odası da var… Farklı ve seçkin olanların tercihi , çevre düzenlemesiyle de göz dolduruyor. Burada, kendinizi farklı bir dünyada, renkli bir atmosferde hissedeceksiniz. Kalifiye personeli, nezih ortamı, güler yüzlü hizmetiyle vazgeçilmez olacak.
    Klasik salon düğünü bana göre değil diyenler için Reyyan, sıcak yaz akşamlarında kır düğünü seçeneğini sunuyor. Şık masaları ve mükemmel servisiyle, size sorunsuz mutlu anlar yaşatacak. Unutmayın…! 2500 kişilik düğün salonu, 300 kişilik toplantı salonu, mükemmel ses düzeni ve akustiğiyle, düğün-nişan, mevlit, toplantı ve seminerleriniz için rakipsiz olan ’dır.